Aktuality

2. kolo přijímacího řízení - výsledky

Schůzka rodičů žáků 1. ročníku 2015/2016 

Podklady výběrového řízení, zadávací dokumentace výběrového řízení


Ve školním roce 2015/2016 otevíráme 2 třídy denního studia.


Nabídka DVPP

Pro učitele základních škol jsme připravili
nabídku DVPP z oblasti finanční gramotnosti

 

"Co nás ve škole neučili...a pro život potřebujeme"

"Co nás ve škole neučili...a pro život potřebujeme". Tak zněl název pondělní vzdělávací akce pro učitele naší školy. Šlo přitom o netradiční a hlavně efektivní metody a formy práce při vyučování. Foto z akce ve fotogalerii.

STK 2015 - VODÁK

Prohlášení o bezinfekčnosti

Informace pro žáky a rodiče

Majáles 2015

Prostranství u prostějovských lázní se ve čtvrtek 7. 5. 2015 v pravé poledne zaplnilo stovkami studentů, kteří v převlecích a maskách oslavili Majáles. Na programu byl společný pochod městem a pestrá zábava v jeho cíli u zámku. Naše škola nemohla pochopitelně chybět. Foto sledujte na našem FB!

Sportovní den na OAPV

Skok do dálky z místa, hod sirkou, vrh špalkem, překážkový běh a´la pingpong a házení na cíl. Nevšední disciplíny 4. 5. 2015 dopoledne pobavily studenty naší školy i tým rozhodčích z řad učitelů.
A výsledky? Mezi kluky vyhrál MICHAL ŠTĚPÁN, něžnému pohlaví vládla LUCIE KUČEROVÁ

Pohyb do škol

Projekt "Pohyb do škol" pokračoval jednodenní návštěvou Olomouce pod všeříkajícím názvem Cykloden. V olomouckého Cyklodne si naši studenti mohli vyzkoušet opravdu výjimečné bicykly. Vše na naše FB!

Poslední zvonění 2014/2015

Čtvrté ročníky 29. 4. 2015 předvedly ostatním studentům svou poslední velkolepou show...tedy alespoň co se zábavy týče. Od pondělí už jim odstartují zkoušky dospělosti!

Krajské finále Poháru Josefa Masopusta

Studenti obchodní akademie v Prostějově bojovali v krajském finále Poháru Josefa Masopusta. Turnaj hostil fotbalový stadion SK Hranice za přítomnosti Oldřicha Vitonského z Krajského fotbalového svazu a zakladatele těchto pohárových bitev Petra Procházky. Na umělé trávě se představili vítězové jednotlivých okresních turnajů. Heroický výkon party z OAPV znamenal bronzový úspěch. Všem hráčům moc děkujeme a gratulujeme!

Sestava: David Trajer, Tomáš Novák, Jaroslav Šustr, Jan Nejedlý, Lukáš Motl, Michal Štěpán, Antonín Bartošek, Vojtěch Továrek, Radek Mlčoch, Ondřej Sobotka, Daniel Žemlička, Vojtěch Navrátil. Trenér a vedoucí týmu: Mgr. Pavel Ondráček.

Přednáška o trestním právu

Maturita se neúprosně blíží, ale i v tomto období ještě naše škola nabízí studentům čtvrtého ročníku velmi zajímavé přednášky. Při té dnešní se mluvilo o trestním právu. Vedl ji vzácný host Mgr. Martin Skokánek, vyhlášený nejlepším policistou Oddělení hospodářské kriminality SKPV za rok 2013.

Krajské kolo anglické olympiády středních odborných škol

Dne 9. 4. 2015 proběhlo na Střední odborné škole v Šumperku krajské kolo anglické olympiády středních odborných škol. Žáci soutěžili celkem ve třech částech ve dvou věkových kategoriích. Předvedli své znalosti v didaktickém testu, v ústním monologu a v ústním dialogu. Mezi jednotlivými částmi měli dostatečnou přestávku. Po skončení soutěže byli vyhlášeni 3 nejlepší z každé kategorie. Naší žákyni Kláře Pospíšilové patří 19. místo z 25 soutěžících v kategorii II, Karolína Josefčuková vybojovala 8. místo z 22 soutěžících v kategorii I.

Organizace výuky 13. - 15. 4. 2015


| Další strana...

 

Archív starých aktualit:

Archív zpráv červenec až prosinec 2014
Archiv zpráv leden až červen 2014
Archiv zpráv červenec až prosinec 2013
Archiv zpráv leden až červen 2013
Archiv zpráv září až prosinec 2012
Archiv zpráv leden až srpen 2012
Archiv zpráv srpen až prosinec 2011
Archiv zpráv leden až červenec 2011
Archiv zpráv srpen až prosinec 2010
Archiv zpráv leden až červenec 2010
Archiv zpráv září až prosinec 2009